Stiga

Stiga

Įmonė „Stiga“ buvo įkurta 1934 m. Švedijoje, todėl yra sukaupusi daugiau kaip 80 metų modernių buitinių prietaisų kūrimo patirtį. Dėl tradicijų laikymosi ir atšiauraus šiaurės klimato, visi „Stiga“ produktai išsiskiria aukšta kokybe ir nepriekaištingu efektyvumu.

Vartotojams skirtos naujovės visada buvo įmonės „Stiga“ dėmesio centre. Mūsų misija yra tiekti aukščiausios kokybės sodo įrankius, skirtus įvairiausius poreikius turintiems vartotojams ir tinkančius visiems sodo darbams bet kuriuo metų laiku. Visi mechanizmai ir įrankiai yra labai saugūs, ergonomiški ir nekenksmingi aplinkai.

„Stiga“ yra įmonės „Global Garden Product“ (GGP) prekių ženklas. Ši įmonė yra vejapjovių ir plataus sodo įrankių asortimento gamybos lyderė. 

 

Savo el.parduotuvėje www.manoirankiai.lt Stigos įrankiais prekiaujame nuo 2007 metų, per šiuos 10 metų puikiai pažinome šį gamintoją, pamėgome jo gaminama sodo techniką, pasitikime Stiga gaminiais ir drąsiai rekomenduojame Stigos vejapjoves, krūmapjoves, traktoriukus, pjūklus bei kitus gaminamus produktus.

 Susipžinkite su STIGA sodo technikos asortimentu (Stiga vejapjovės, Stiga trimeriai, Stiga krūmapjovės, Stiga traktoriukai, Stiga kultivatoriai, Stiga pjūklai, :Stiga gyvatvorių žirklės ir kt. :

 

     Stiga vejapjovės benzininės nesavaeigės

 

              Stiga vejapjovės benzininės savaeigės

 

           Stiga vejajoves akumuliatorinės

 

               Stiga vejapjovės elektrinės

 

   Stiga krūmapjovės ir trimeriai benzininiai

 

         Stiga trimeriai elektriniai  

  Stiga vejos traktoriukai ir raideriai

    Stiga kultivatoriai

 

 

 Visa STIGA  sodo technika