Pirkimo gidas

 

Kaip užsakyti prekes mūsų parduotuvėje? Tai labai paprasta, tereikia įšsirinkti norimą prekę, įsidėti ją į krepšelį, užpildyti pristatymo informaciją bei partvirtinti užsakymą. 

 

Taip pat galite užsisakyti prekes telefonu +370 615 9900 arba el.paštu: info@manoirankiai.lt

 

Kaip atlkti užsakymą mūsų el.parduotuvėje:

 

1. Naudodamiesi prekių kategorijomis puslapio kairėje pusėje arba tiesiog suvedus ieškomo produkto pavadinimą į paieškos laukelį suraskite Jus dominančią prekę. Jau Išsirinkote? Tuomet spauskite mygtuką ,, Į KREPŠELĮ".

 

 

Manoirankiai - i krepseli

 

 

2. Kai įsidėsite prekę į krepšelį - dešiniajame viršutiniame kampe pamatysite pranešimą, kad prekė sekmingai įdėta į krepšelį.

 

 

Manoirankiai - preke ideta i krepseli

 

 

 

3. Jei pageidaujate išsirinkti dar prekių, jas taip pat įsidėkite į krepšelį. Viršutiniame dešiniajame puslapio kampe yra matoma koks pekių kiekis ir už kokią pinigų sumą yra Jūsų krepšelyje. Sekantis žingsnis - užvedus pelę ant prekių krepšelio pasirinkite ką norite daryti -  jei dar noorite peržiūrėti savo krepšelio turinį spauskite ,,PREKIŲ KREPŠELIS" ,  jei iš karto norite atsiskaityti spauskite ,,ATSISKAITYMAS".

 

Manoirankiai - atsiskaitymas

 

 

4. Tam,  kad įsigytumėte prekes mūsų parduotuvėje – visai nebūtina registruotis, tačiau registracija suteikia tam tikrų privalumų. Registruoti vartotojai visuomet gauna informaciją apie pačius patraukliausius pasiūlymus ir akcijas. Perkant prekes Jums nebereikės kaskart pildyti užsakymo formos, Jūsų duomenys išliks visam laikui. Savo paskyroje galėsite peržiūrėti užsakymus, matyti pirkimų istoriją, atsispausdinti sąskaitas, redaguoti asmeninę informaciją bei pakeisti slaptažodį.

 

Galite pirkti kaip fizinis arba juridinis asmuo. Pažymėjus laukelį ,,juridinis asmuo" atsidarys forma įmonės rekvizitams įrašyti, pagal kuriuos mes išrašysime Jūsų įmonei PVM sąskaitą-faktūrą. 

 

Toliau Jums reikės pasrinkti norimą pristatymo ir apmokėjimo būdą (daugiau apie apmokėjimą rasite Apmokėjimo puslapyje) bei patvirtinti užsakymą spaudžiant mygtuką ,,TVIRTINŲ UŽSAKYMĄ".

 

AČIŪ! - Jūsų užsakymas pateiktas!

 

 

Manoirankiai - kliento duomenys

 

Įprastai prekės yra pristatomos per 1-3 darbo dienas. Gavę užsakymą, informuosime Jus apie tikslią pristatymo dieną. Jeigu Jūsų pasirinktos prekės per tokį terminą negalėsime pristatyti - būtinai Jus informuosime apie numatomą pristatymo laiką telefonu ar el.paštu. Pasitaikius atvejui, kai užsakytos prekės atsargos baigėsi ir jau negalėsime jos pristatyti - Jums bus pasiūlyta alternatyva.